Akce v roce 2015

20. - 21.6. 2015 Víkend SMS - pohyb v přírodě a cvičení na koních

Vážení a milí příznivci SMS,

srdečně Vás zveme na víkendové setkání pacientů na téma Léčba RS, pohyb v přírodě a hipoterapie. Akce se koná 20. – 21. 6. 2015 na Farmě /Y Cunkov,  Cunkov 5, 391 33 Jistebnice. I tentokrát se dozvíte kopec nových informací ohledně léčby a zdravého životního stylu, povíme si něco o využití hipoterapie v rehabilitaci u RS, zacvičíme si jógu či možná i tai-chi a když nám počasí dovolí, čeká nás táborák.Každý si 4x po 20 minutách vyzkouší hipoterapii na huculských koních a to venku na jízdárně, v případě deště v jízdárně kryté. Huculští koně jsou menší plemeno koní (v kohoutku cca 150 cm) a svou klidnou povahou a krokem jsou idealní pro hipoterapii.

Cena pro členy SMS činí 500 Kč za osobu, pro nečleny za 1 000 Kč. Členský příspěvek je možné uhradit i přímo na místě. Jediné jídlo, které s ohledem na logistiku nezabezpečujeme, je snídaně. Vezměte si proto prosím každý něco dobrého dle vlastní volby, můžeme se i navzájem inspirovat J Objekt na tuto akci není bezbariérový. Přijet můžete i v pátek večer, kdy si jen účastníci stravu a ubytování uhradí sami.

Přichystaný program naleznete zde.

V případě zájmu potvrďte, prosím, svou účast mailem na adresu alexandra.serecinova@gmail.com do čtvrtka 4. 6. 2015

Těšíme se na Vás!

Kognitivní trénink Happy Neuron

Tento program pomocí odborně vypracovaného kognitivního tréninku minimalizuje dopad onemocnění RS na kvalitu života. Krom toho je to hodně zábavné ☺

Kognitivní trénink je posilování a zdokonalování paměti, pozornosti, logického myšlení, prostorové orientace a řeči.

Nabízíme možnost si tento program po sedm dní zdarma vyzkoušet.

www.malina.brainjogging.cz

Ve svém počítači zadejte tuto adresu a pak postupujte podle návodu na stránkách.

Pokud se Vám tato zábava a učení bude líbit, můžete si tento program přes tyto stránky i zakoupit.

Nabídka rehabilitací

Pozvání do skupiny pro rodinné příslušníky a blízké pacientů

Rehabilitace kognitivních funkcí u pacientů s roztroušenou sklerozou

Terapie k omezení zdravotních problémů

Na tomto místě budou vyhlašovány aktuální akce, na které zve aktivní pacienty a jejich rodinné příslušníky (členy SMS) Sdružení mladých sklerotiků.

Pokud má kdokoli zájem zorganizovat nějakou akci pro sklerotiky a jejich příbuzné, fantazii se meze nekladou. Stačí zajistit místo a program a vypsat tuto akci na fórum nebo poslat program na webmastera a ten ho vyvěsí na tomto místě.