Objednejte si  •   Aktuální novinky

Přihlášení a pravidla diskuzního fóra SMS

 

!Informace na těchto stránkách NEJSOU nadále AKTUALIZOVÁNY, MÁME NOVÉ STRÁNKY www. mladisklerotici.cz, doporučujeme se podívat na náš nový web !

Pokud chcete mít přístup na diskusní fórum pacientů s roztroušenou sklerózou (RS) musíte se registrovat a respektovat pravidla tohoto diskuzního fóra.

 

  • Pravidla diskuzního fóra

  • Vstup do diskuzního fóra
    Provoz diskuzního fóra byl dočasně ukončen. Důvodem je snaha a zvýšení jeho kvality. V poslední době se začaly objevovat velice zavádějící až lživé, bezdůvodně demotivující příspěvky, které fórum zcela zahltily. Proto nyní pracujeme na novém řešení, které by umožnilo sdílení Vašich příspěvků a dotazů odpovídající cestou, která každého nevyděsí, ale naopak motivuje, podpoří, a pokud možno bude relevantním zdrojem informací. Do té doby jsou pro Vás k dispozici ověřené informace přímo na webu http://portal.klubsms.cz/ , a relevantní zkušenosti samotných pacientů najdete na starém diskusním fóru http://klubsms.cz/forum2/ .

  • Staré diskuzní fórum SMS - toto fórum již bylo ukončeno a je možné v něm pouze číst a hledat ve starých příspěvcích (přihlašovací jméno: klubsms, heslo: klubsms)

 
 Klubsms.cz | Roztroušená skleróza