Pokud si chcete přečíst konkrétní poznatky pacientů, využijte naše Diskusní fórum, na které se dostanete po kliknutí na ikonu DISKUSE.

Odpovědi na otázky, které se Vám možná honí hlavou, můžete najít po kliknutí na ikonu DOTAZY.

Kliknutí na ikonu ŽIVOT S RS Vám umožní dostat se k úplnému seznamu RS center, kde se RS léčí těmi nejmodernějšími léky. Dále tady najdete informace o konkrétních lécích, které ovlivňují postup RS, a to včetně přípravků teprve testovaných v klinických zkouškách. Možná nerozumíte zkratkám, které čtete ve zprávách svých lékařů, jejich vysvětlení můžete najít v rubrice Slovníček. Nechybí tady ani informace o tom, co sami můžeme pro sebe udělat - tedy jak se při RS správně stravovat a cvičit. Pro ty, kdy hledají informace o sociálních aspektech, jsou připravené rubriky Práce a Sociální tématika.

Jestliže o RS a její léčbě nic nevíte, a chcete si o tom něco přečíst, klikněte na ikonu ČLÁNKY. V rubrice Přednášky jsou odborné texty a autorizované přepisy přednášek, které pro nás dělají lékaři specializující se na léčbu RS. V rubrice Články najdete novinky o RS a její léčbě. A prostřednictvím Užitečných odkazů se můžete dostat na další weby, na kterých nechybí kvalitní, tedy ověřené informace o RS.

Pokud máte chuť vyrazit spolu s námi na některou z akcí Sdružení mladých sklerotiků, klikněte na ikonu AKCE. V rubrice Aktuální akce můžete sledovat, co se blíží a kdy a kde se to uskuteční, a v rubrice Proběhlé akce se můžete podívat, co už jsme dělali. A zajímá-li Vás, co jsme vlastně zač, prohlédněte si nás na fotografiích v rubrice Fotogalerie.

A kdyby Vám nestačil pohled na fotografie, můžete se o nás a našem sdružením dozvědět více po kliknutí na ikonu O NÁS. Kromě informací o občanském sdružení tam najdete i kontakty na nás a naše odborné garanty (lékařka, psycholožka), a dozvíte se třeba i to, jak se stát členem občanského sdružení.