Vysvětlení odborných termínů - slovníček

Pokud nenajdete zkratku v našem slovníčku, zkuste Lab Tests Online. Webový portál určený ke komplexní informaci o jednotlivých laboratorních vyšetřeních, o testech pomocí diagnostiky in vitro. Je směřovaný zejména na pacienta, na laického uživatele, a sice k jeho lepší orientaci a pochopení jednotlivých vyšetření jak při nemoci, tak při preventivních programech.

Přináší ucelené informace o laboratorní diagnostice, o jednotlivých analytech, jejich interpretaci, které každý lékař provádí nejen ke zjištění nemoci, jejího průběhu či určení prognózy, ale významnou měrou i při preventivních prohlídkách a screeningových programech.

Web je provozován Českou společností klinické biochemie ČLS JEP a CZEDMA (Česká asociace výrobců a dodavatelů diagnostik in vitro).