Objednejte si  •   Aktuální novinky

Stravování při roztroušené skleróze

Sdružení mladých sklerotiků (SMS) připravilo unikátní publikaci o tom, jak se správně stravovat při roztroušené skleróze (RS). Brožura vychází z nejnovějších poznatků o vlivu stravy na toto zatím nevyléčitelné onemocnění. Má pomoci čtenářům orientovat se v nepřehledných a v některých případech i zdraví nebezpečných informacích o „zázračných“ dietách, kterými je údajně možné RS léčit. Čtyřicetistránková brožura obsahuje velmi cenná vysvětlení, proč nám lékaři v MS centrech doporučují konzumovat právě to či ono, a naopak nám nedoporučují jíst něco jiného. Díky podpoře firmy Bayer Schering Pharma vznikla unikátní pomůcka, která obsahuje i výčet potravinových doplňků, u kterých se potvrdilo, že mohou pacientům s RS prospívat. Nechybí ani cenné informace, v jakých potravinách se všechny vitaminy a minerální látky potřebné při RS nacházejí, a v jakém množství je konzumovat, aby tělo dostávalo denní doporučenou dávku. A nechybí ani vyzkoušené recepty na přípravu polévek, hlavních jídel, salátů a moučníků, které jsou nejen chutné, ale odpovídají i zásadám uvedeným v této publikaci.

Brožuru „Stravování při roztroušené skleróze“ můžete získat za příspěvek pro Sdružení mladých sklerotiků 66 Kč. Posíláme ji výhradně na dobírku, přičemž adresát při převzetí balíčku uhradí i poštovné, celkem cca 97-103 Kč). Podotýkáme, že občanské sdružení SMS nemá žádné státní ani jiné dotace. V případě zájmu si můžete objednat brožuru o zdravém stravování při RS na: alena.63@seznam.cz.

Nezapomeňte uvést svou poštovní adresu. Brožury nosíme na poštu vždycky nejbližší sobotu následující po objednání, takže pošťák Vám objednanou publikaci přinese na dobírku už v následujícím týdnu po objednání. Prosíme, myslete na to v době dovolených, kdy po objednání třeba nebudete doma a zásilka by se nám zbytečně vrátila jako nedoručená.

 
 Klubsms.cz | Roztroušená skleróza